Napísali o nás

Manželstvo by mohlo mať viac voľnosti

Manželstvo by mohlo mať viac voľnosti

Marco Missiroli je mladý taliansky spisovateľ, ktorý vo svojich knihách hľadá spôsob, ako sa vyrovnať so stále sa meniacim svetom. Jeho kniha Vernosť, ktorá nedávno vyšla v slovenčine vo vydavateľstve Slovart, bola ocenená prestížnou talianskou literárnou cenou a Netflix podľa nej práve natáča seriál.

Čo teda znamená vernosť dnes? Je dôležitejšie zachovať vernosť svojmu partnerovi či partnerke alebo samému sebe? Aj na tieto otázky nám autor odpovedal v rozhovore.

Zora Handzová, Pravda 29.05.2021

Ut 1. Jún 2021
Podobné články
06 Mar. 2020 Ozveny Cinevitaj – to je Botticelli, Raffaello, Leonardo a Caravaggio Diváci filmovej prehliadky festivalu Dolce Vitaj prejavili v júni nečakaný záujem o kolekciu dokumentárnych filmov o veľkých talianskych umelcoch, a tak sa Taliansky kultúrny inštitút a Kino Lumière spojili, aby mohli ponúknuť Ozveny CINEVITAJ. V mesiaci august patria všetky štyri pondelkové večery
06 Mar. 2020 Festival Dolce Vitaj má za sebou jeden z najúspešnejších ročníkov Festival Dolce Vitaj má za sebou jeden z najúspešnejších ročníkov v dvanásťročnej histórii. Z Talianska pricestovalo až 25 umelcov z rôznych oblastí umenia a kultúry, návštevnosť podujatí prekročila očakávania organizátorov. Najviac u divákov zarezonovala filmová prehliadka Cinevitaj s podtitulom „V

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.