Archív

Design/Architektúra

Guglielmo Poletti

BDW: Guglielmo Poletti

7. Jún - 11. Jún 2017
Čas: Od 12:00 do 20:00
Miesto: Zoya gallery
Adresa: Ventúrska 1 , 811 01 Bratislava
Organizátori: Aparát, o.z.
V spolupráci: IIC Bratislava

Témou tohtoročného Bratislava Design Weeku je LIMIT. V širokom slova zmysle vnímame limit ako závažný faktor pri vzniku dizajnérskeho objektu a celkovo pri tvorbe.

Hosťom aktuálneho ročníka festivalu je Guglielmo Poletti (1987), talentovaný dizajnér z Milána, ktorý vo svojej tvorbe programovo skúma limity materiálov. Po ukončení štúdia vo svojom rodnom meste na Európskom inštitúte dizajnu (Istituto Europeo di Design) v Miláne pokračoval v štúdiách na DAE (Design Academy Eindhoven), na odbore Kontextuálneho dizajnu. Jeho prvá kolekcia Linescapes, ktorú predstavil na Milano Design Week 2014 vyniká esenciálnymi, základnými líniami. Poletti nedávno vystavoval počas milánskeho design weeku v Spazio Rossana Orlandi a taktiež sa zúčastnil výstavy Supports/Surfaces v Seeds Gallery v Londýne. Guglielmo Poletti sa v Bratislave predstaví svojimi prácami v Zoya Gallery a prednáškou na konferencii BADW Design Lectures, ktorá bude v Kostole klarisiek 7. júna.

Sob 15. Feb 2020
Podobné podujatia

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.