Archív

Gastronómia

Taliansky trh 2019

17. Jún - 27. Jún 2019
Čas: 12:00
Miesto: Hviezdoslavovo námestie
Organizátori: Camit

„V rámci festivalu DOLCE VITAJ aj tento rok zavíta do historického centra Bratislavy typický taliansky trh „Mercato italiano“. V dňoch od 17. do 26. júna ponúkne návštevníkom jeden celý týždeň v znamení typických talianskych chutí a vôní. Znamenité jedlá a produkty, ktorých neodmysliteľná vôňa po stáročia charakterizovala talianske námestia, zaplnia v druhej polovici júna Hviezdoslavovo a Rybné námestie. Návštevníci trhu si u výrobcov a predajcov budú môcť zakúpiť a ochutnať kulinárske špeciality zo všetkých regiónov Talianska (med, údeniny, zeleninu, syry, olej, víno, bylinky, ale aj ochutnávku cestovín). Stánky budú otvorené každý deň od 10:00 do 22:00.

Sob 15. Feb 2020
Podobné podujatia
Gastronómia Vino vitaj Dátum: 26. Jún - 27. Jún 2019 Čas: 12:00 Miesto: PRIMO AMORE / LUNA ROSSA / RISTORANTE CAPRI / PIZZERIA DA MARIO E NICOLA / U TALIANA / ANTICA JESOLO BASILICO / DON SARO / OSTERIA DELL´OPERA

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.